Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Historie Tepelgurthu

Je tomu již dávno, co se skupina bláznů ( více či méně z okolí Loun ), myslících si, že jsou skřeti, rozhodla založit spolek, který by na straně zla válčil a pobíjel hordy lidí, elfů, trpaslíků a dalsí pakáže. Slovo dalo slovo a po dlouhém vývoji a mnoha změnách názvu zde byl Řád Smrti - v quenejštině Tepelgurth. Tepelgurth ihned začal plnit své povinnosti a účel, kvůli kterému byl stvořen. Započaly vleklé války s elfy lidmi a trpaslíky, kteří se domnívali, ľe jsou vrcholem stvoření. Jak hluboce se mýlili! Po nějaké době zůstali v Řádu jen ti nejlepší z nejlepších . Byli to Lordi z Tepelgurthu: Vygoš, řečený Elegurth, dále Orgosh, zvaný Gwaghgurth a Piggy, neboli Búb. A také dva nebezpeční skřetí válečníci- Globash a Osotrojonc Ferenc Ferki.


V pondělí 12.6.2006 byl do řádu oficiálně přijat skřetí válečník Justify .
V úterý 19.9.2006 se do Tepelgurthských řad přidal Irien
Dne 10.10.2006, v úterý, posílil Tepelgurthské řady Južmaš.
V sobotu 11.11.2006 se naše řady rozrostly o dalšího skřeta - Sketa.
V pátek 20.4.2007 se do našich řad oficiálně dostal skřet Beny.

Na počátku léta roku 2007 byla vytvořena takzvaná Urukshâpolská kohorta, jakýsi pomocný Tepelgurthský sbor. Byli do ni zařazeni neaktivní členové a dále ti, kdo toužili stát se členy Tepelguthu, ale ještě jim to nebylo dovoleno. Zavedli jsme totiž vstupní podmínky - výroba vlastní zbraně, kostýmu a účast na několika bitvách po našem boku.

V neděli 6.4.2008 se naše řady rozrostly o Thorga a Droobyho.
18.7.2008 se rozhodl opustit nás Orgosh, jeden z dosavadních lordů z Tepelgurthu.
2.8.2008 se svého oficiálního přijetí do našich řad dočkala Jemmina, dosud dlící v kohortě.

12.duben 2009 přinesl mnohé změny, dle účasti na námi pořádané Bitvě o Divočinu byla přehodnocena členství a do Tepelgurthu se tak dostala nová mladá krev v tělě Revera a Oldy. Taky jsme se smilovali nad Throqashem, přičemž obdržel kostýmové ultimátum.

5.června 2010 byl mezi Tepelgurthskou špínu přijat Granko.

Po dlouhých měsících slavných bojů je situace k říjnu 2012 taková: Aktivní jsou jen Piggy, Globash a Vygoš, který už dva roky nikde nebyl ve skřetím kostýmu. Pokud se nejedná o nic namáhavého a pokud mu je půjčeno vybavení, předstírá aktivitu ještě Rever.

Mapa webu:   Hlavní stranaHistorie